10 saat önce Eğitim

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay, sosyoekonomik durumu kötü mahallelerdeki okulların kantinlerini işletmek istediklerini belirterek, “Okul kantinlerinin ihalelerine giriyoruz” dedi.

10 saat önce Sınavlar

Açık Öğretim Lisesi (AÖL) sınavı 20-21 Temmuz tarihlerinde yapıldı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından tarih verildi. AÖL soru ve cevapları ne zaman açıklanacak?

10 saat önce MEB

İstanbul'da 'Önce Öğrenci Platformu' tarafından, Bahçelievler Belediyesi iş birliğinde tercih destek programı düzenlendi. Tercih yapacak öğrencilere birebir tercih danışmanlığı verilmesi amacıyla düzenlenen programa Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin katıldı

10 saat önce Eğitim

LGS yerleştirme sonuçları 22 Temmuz tarihinde açıklanacak. Peki hangi öğrenciler fen lisesini kazansalar da kayıt yaptıramayacaklar?

1 gün önce Kamudan Haber

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Maliki Ejder Batur'u, İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürü olarak atadı.

1 gün önce Gündem

Denizlili iş adamı Yasin Tokat, tatil için gittiği Kuşadası'nda yüzdüğü sırada kalp krizi geçirdi. Hastaneye kaldırılan ve tedavi altına alınan Tokat’tan acı haber geldi.

1 gün önce MEB

Milli Eğitim Müdürü'nün makam aracında skandal olay! Sevgilisiyle birlikte yakalandı...

1 gün önce MEB

Sivas İl Milli Eğitim Müdürü Necati YENER, görevden alınacağı iddialarına cevap verdi.

1 gün önce Sendika

Eğitim-Bir-Sen, Millî Eğitim Bakanlığı’na başvurarak, mazeretlerine dayalı olarak yer değişikliği başvurusunda bulunmasına rağmen yer değişikliği gerçekleştiremeyen öğretmenlerin mazeretlerinin bulunduğu il veya ilçe emrine atamalarının yapılması konusunda gereken düzenlemenin gerçekleştirilmesi talebinde bulundu.

1 gün önce MEB

Isparta İl Milli Eğitim Müdürü Erhan Baydur, Şehit Mehmet Ünal İlkokulunun çalışkan ve başarılı müdürü Sezgin Kel'e övgü dolu sözlerde bulunarak çalışmalarından dolayı tebrik etti.

  • 25°C
  • 33,16 %0.04
  • 36,08 %0.25
  • 2.560,10 %0.36
  • 11.156 %0.15
  • 67.995 %2.17
  • 3.558 %1.37