Suriye sorunu Suriye sınırlarının ötesinde tarihin gizeminde ve ihanetin gölgesinde son şeklini alırken bilinmesi gereken asıl detay, Esed terörünün arkasında batıl batının iblisin intikamını insanlıktan ve İslam’dan alma planı olduğudur.

Bizi kuşatan düşman ile içimizde bizi kemiren hainler aynı ihanetin çocuklarıdır. Ortadoğu’da kanla yazılan tarih ve çizilen sınırlar kötülüğün fitne fesatla Müslümanların kardeşliğinin bitirildiğinin mührüdür.  Çizilen sınırlar İslam kardeşliğinin etrafına örülen zindan duvarlarıdır ki o duvarların içinde barış, huzur ve kardeşlik hapsedilmiş yerine ise zulüm, bozgunculuk ve katliam serbest bırakılarak yeryüzüne salınmıştır.

En büyük düşmanımız olmayı başaran ana muhalefet, gücünü şeytani kötülükten alan FETÖ, bölücü terörün sözcüsü HDP ve Kızılelma Ülkü’süne ihanet eden elma kurdu İYİ Parti ülkemizin aydınlık geleceğinin önündeki şer cephesinin piyonlarıdır.

İhanet satrancının piyonları, şeytani hamlelerinin acımasızlığına masum insanları kurban ederek iyilik ve İslam’ın kalesi Türkiye’nin Şahına hamleler yapsa da bir bir kaybetti kalelerini. Korkaklıklarıyla binlerce yıllık sürgünlerinde bir kez daha karanlık emellerinin içinde yok olan ümitleriyle sinsi hendekleri mezarları olan Türkiye düşmanları bir kez daha yenildi ve zilletle tanıştı.

Etrafımız ihanet hendekleri ve kötülük tünelleri ile çevrili iken içimizdeki hainler durur mu hiç? Atatürk’ü öldürüp İsmet’in insafına bir milletin kaderini bırakan hilafet düşmanları dinden arındırılmış bir Anadolu için CHP putperestliğine bel bağlayıp batık krallıklarına döneli yüz koca sene geçti.

Osmanlı düşmanı İTTİHAT ŞÖVALYELERİ Talat, Enver ve Cemal Paşaların Osmanlı’yı bitiren ihanetlerinin ardından İslam düşmanlığının Anadolu Şövalyeleri olan İnönü, Gülek ve Gülen kutsal üçlemesine Anadolu’dan İslam’ı silme misyonunu teslim eden batı şimdi putperest tohumlarının meyvelerini toplamaya geldi.

Osmanlı ve Türkiye düşmanlığının özü olan İslam düşmanlığında birleşen tüm hainler şimdi toplanıp bizi tarihten silmek için saldıracaklar.

15 Temmuz’u imanını siper ederek durduran, terör eylemlerine karşı dimdik ve kardeşçe birlikte direnen, hendeklere teröristleri gömen ve en son Afrin’i yedi düvele cehenneme çeviren Türk Milleti şimdi Osmanlı’dan sonra ilk defa kendi devletinde iktidar olma şansını yakaladı.

Anadolu’yu düşmandan temizleyip İzmir’de denize döken milletimiz şimdi devletini ele geçirmiş olan batıl uzantıları Anadolu’dan süpürmeye hazır. Türk Milleti bu defa kendi devletinde Milli ve Yerli Milli İrade iktidarına yürüyor.

Hainin kalesi, ihanetin adresi ana muhalefet ve onun işbirlikçi teröristleri yok edilecekleri kutlu gün olan 24 Haziran’ı bekliyor. 24 Haziran kurtuluş savaşımızın nihai zaferinin nişanesi olarak 1071’de Anadolu’nun kapılarının Türklere açılması gibi Devletimizin tüm yapılarının Milli ve Yerli Millet iktidarına açılacağı o kutlu gün olarak vaktini bekliyor.

Ezanları susturulmuş, camileri yıkılmış, geçmişi silinmiş, geleceği karartılmış ve halkı katledilmiş Aziz Milletimiz şimdi diriliş ve direniş mücadelesinin sonunda Kurtuluş ve kuruluş hamlesi için gün sayıyor.

Karlofça’dan beri gerileyen, ümidini ve güvenini kaybeden bir milletin ümidi olarak Ümmete ilham veren Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ve Devlet Adamı, Devletin Adamı Devlet Bahçeli kardeşliğinde, Büyük Birlik ve Milli ittifak mutabakatıyla barış, huzur ve adaletin teminatı ve garantisi olacak güçlü büyük Türkiye yolunda gazamız mübarek olsun.

Dünya bizi bekliyor, biz ise 24 Haziran’ı….